hakkimizd_banner

KURUMSAL AMACIMIZ

Sunduğumuz hizmetin belirlenmiş şartlarını içeren, sektörde iddialı ve ayrıcalıklı konseptimiz ile birebir tutarlı,mutlak misafir memnuniyetini hedefleyen “yüksek kaliteli” hizmet vermek; misafirimizi tanımak için istekleri ve geri dönüşlerine önem vermek, böylece beklentilerini aşmak; misafirimizin isteklerini sahiplenerek onları mutlu hissettirmek en öncelikli amaçlarımızdır.

POLİTİKAMIZ

Gıda Güvenliği: Tarladan çatala kadar gıda güvenliğini birinci şart olarak kabul eder, sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden hijyenik koşullarda üretilmiş güvenli gıdalar sunarız. Gıda güvenliği konusundaki riskleri önceden belirler ve önlem alırız.

İş Sağlığı ve Güvenliği: Çalışma ortamlarımızda meslek hastalığı ve iş kazası riskleri önceden belirler, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratmak için altyapı şartlarımızı ve bilinç düzeyimizi geliştiririz.

Çevre Koruma: Kirliliği ve çevreye zarar verecek kazaları önlemeyi hedefler.

İNSAN KAYNAKLARI

Güvene dayalı, gelişime açık, kariyer olanaklarının değerlendirildiği demokratik bir ortam sunmaktayız. Bu ayrıcalığı yaşamak, başarımıza ortak olmak istiyorsanız sizleri de bu büyük aileye katılmaya davet ediyoruz.

 

 

TOP